OZNAČENÍ Rozměry (mm) Základní účinnostAxiální tuhost kN/ um

Mezní frekvence otáčení pro mazání

axiálníradiální
dDHH1CD1Brr1dyn. C kNstat.CO kNdyn. C kNstat.CO kNolejemtukem
LKSN15451545402816357,50,30,624,9531317,51,485002200
LKSN2052205246311642100,30,633,57614,922,41,870002000
LKSN206220626040205212,50,30,66414122,6362,360001500
LKSN2557255750352047100,30,635,58622,6361,960001900
LKSN257225726040206212,50,30,68019924,341,5349001400
LKSN3062306250352052100,30,63910124,341,52,255001800
LKSN3080308066432068140,30,610726526473,344001300
LKSN3570357054372060110,30,65614826472,648001700
LKSN3585358566432073140,30,610526527,5533,540001250
LKSN4075407554372065110,30,65916327,5532,844001600
LKSN4090409075502578160,30,611731538743,837001200
LKSN458045806042,5257011,50,30,6611773874340001500
LKSN45105451058253,5259017,50,30,61544054082433001150
LKSN509050906042,5257811,50,30,69030040824,836001200
LKSN50110501108253,5259517,50,30,617248042904,631001100
LKSN55115551158253,52510017,50,30,617750044984,929001000
LKSN60120601208253,52510517,50,30,618755044,5925,32700950
LKSN65125651258253,52511017,50,30,6172500541044,82600900
LKSN70130701308253,52511517,50,30,6201630561195,82400800
LKSN75155751551006530135210,31290890721326,62100700
LKSN901809018011072,53516022,50,313251030982107,71800700

uvedená ložiska LKSN, LKSF jsou ekvivalentem ložisek typu ZARN, ZARF

 

vyrobila Omega Design