Pracovník controllingu (controller/ka)

Co očekáváme?

Náplň práce:

  • zpracování a reporting měsíčních ekonomických výsledků hospodaření
  • vytváření ad hoc analýz
  • zpracování ročních finančních plánů
  • vyhodnocování ziskovosti zakázek a hospodaření společnosti
  • sledování vývoje nákladových oblastí společnosti
  • sledování a vyhodnocování cash-flow společnosti
  • tvorba podkladů pro vedení finančního oddělení

Co Vám nesmí chybět:

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
  • všeobecná znalost účetních předpisů
  • výhodou zkušenosti a praxe v účetnictví a controllingu
  • komunikativní znalost AJ
  • výborná znalost práce na PC a s MS Office (zejména MS Excel)
  • znalost práce v ERP SAP výhodou
  • dobré komunikační schopnosti
  • samostatnost, přesnost, spolehlivost, pečlivost, flexibilita
  • ochota a schopnost trvale se učit novým věcem, zájem o problematiku ekonomiky - financí - účetnictví

Co nabízíme?

  • zajímavou odbornou a kreativní práci v příjemném pracovním prostředí
  • zázemí stabilní české společnosti
  • motivující ohodnocení
  • zaškolení, možnost vzdělávání a odborného růstu
  • zaměstnanecké benefity

Typ úvazku:

  • HPP

Máte zájem o tuto pozici?