Prodejce pro obchodní zboží

Co očekáváme?

Co budete dělat?

  • Aktivní vyhledávání nových obchodních příležitost
  • Aktivní vyhledávání nových produktů obchodního zboží
  • Každodenní komunikace s dodavateli a zákazníky
  • Péče o stávající zákazníky
  • Vedení obchodních schůzek a jednání
  • Technické poradenství, prezentace zboží
  • Sledování tržních trendů a potřeb zákazníků
  • Spolupráce při zpracování obchodních případů, tvorba cenových nabídek

Co Vám nesmí chybět?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru - ideálně strojírenství
  • Aktivní přístup a ochota pracovat
  • Schopnost převzít odpovědnost za plnění plánu
  • Schopnost samostatné i týmové práce
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Dobrá znalost práce na PC a s MS Office
  • Komunikativnost, spolehlivost, pečlivost a ochota učit se nové věci

Co nabízíme?

  • Zajímavou odbornou práci v příjemném pracovním prostředí
  • Zázemí stabilní tradiční české společnosti
  • Motivující ohodnocení v závislosti na Vašem výkonu
  • Odborné zaškolení, možnost vzdělávání a odborného růstu
  • Budete mít na výběr z řady zaměstnaneckých benefitů

Nástup:         dohodou

Mzda:            v závislosti na znalostech a praxi

Typ úvazku:

  • HPP

Máte zájem o tuto pozici?