Projektový manažer

Náplň práce:

  • řídit projekt implementace podnikového systému,
  • navrhnout schéma a obsazení realizačního týmu,
  • připravit časový odhad a průběžně ho aktualizovat,
  • rozdělit projekt na dílčí etapy, koordinovat postup prací,
  • podporovat a motivovat členy týmu,
  • řídit dokumentaci k projektu,
  • analyzovat a řídit možná rizika, předvídat problémy a překážky,
  • koordinovat činnost více týmů napříč různými odděleními ve firmě,
  • prezentovat postup na projektu, výstupy a vyhodnocení interně realizačnímu týmu.

Co by Vám nemělo chybět:

  • zkušenost z implementace SAP,
  • organizační schopnosti, umění plánovat,
  • praxi v řízení projektů,
  • komunikační a prezentační dovednosti, profesionální vystupování,
  • analytické myšlení, strukturovanost a pragmatičnost,
  • proaktivní přístup k řešení problémových situací, schopnost práce pod tlakem,
  • umění stanovit priority a zabývat se více věcmi najednou, flexibilita,
  • schopnost vést a motivovat tým,
  • ŘP B.

Co nabízíme:

  • zajímavou různorodou odbornou práci v příjemném pracovním prostředí
  • zázemí stabilní české společnosti
  • motivující ohodnocení
  • zaškolení, možnost vzdělávání a odborného růstu
  • místo výkonu práce Brno

Typ úvazku:

  • HPP