Ocenění za vytrvalou práci při budování týmu

Obdrželi jsme ocenění za vytrvalou práci při budování skvělého týmu od našeho dlouholetého partnera v oblasti HR.

 Náš partner v oblasti lidských zdrojů, společnost Performia, ocenil úsilí, které vynakládáme při výběru nových kolegů. Práce na vytváření silného a vysoce funkčního týmu pro nás vždy byla důležitá, a toto ocenění nám připomíná, že naše snaha má smysl. Nejde nám ale pouze o čísla a výsledky - lidé, kteří tvoří rodinu KSK, pro nás vždy budou prioritou. Záleží nám na tom, aby se našim kolegům dobře spolupracovalo, a také aby si navzájem rozuměli a cítili se u nás dobře.

 S partnerem spolupracujeme 5 let a za tu dobu jsme v oblasti personálního rozvoje dosáhli mnoha úspěchů. Vědomí o důležitosti kvalitního týmu nás vede k tomu, abychom se snažili nalézt ty nejvhodnější zaměstnance.

 Ocenění je pro nás hodnotné především proto, že potvrzuje naši oddanost a úsilí, které investujeme do budování týmu. Moc si vážíme našich zaměstnanců a víme, že kolektiv je klíčem k úspěchu. Nechceme, aby naše přístupy k výběru a rozvoji zaměstnanců byly jen prázdnými frázemi. Neustále pracujeme na tom, aby naše týmové struktury byly silné a aby každý kolega měl možnost růst, rozvíjet svůj potenciál a aby se cítil podporován.

 I když jsme hrdí na to, čeho jsme dosáhli, naše cesta k vytváření skvělého týmu je stále v průběhu, a toto ocenění nás motivuje k dosahování dalších úspěchů. Děkujeme firmě Performia za její podporu a těšíme se na budoucí spolupráci.